Zakup kremu do twarzy z niedoskonałościami

Mam dwadzieścia trzy lata. Zawsze zmagałam się z problemem niedoskonałości. Stosowałam już wiele różnych kosmetyków na twarz, ale nic niestety nie pomagało. Pomyślałam, że warto może zakupić jakiś specjalistyczny krem, przeznaczony do tego typu skóry twarzy. 

Stosowanie kremu do twarzy z niedoskonałościami

krem do twarzy z niedoskonałościamiWybrałam się do drogerii, by móc sobie coś zakupić. Oczywiście tych kremów jest mnóstwo, więc musiałam poprosić ekspedientkę o pomoc. Powiedziałam jej, że potrzebny mi jest krem do twarzy z niedoskonałościami. Sprzedawczyni szybko pokazała mi krem, który warto zastosować na moje problemy skórne. Zakupiłam więc jeden słoiczek na próbę i wróciłam do domu. Mam go stosować rano i wieczorem po umyciu twarzy. Oczywiście tak zaczęłam robić. Mam nadzieję, że ten krem chociaż w minimalnym stopniu zadziała na moje niedoskonałości. Minął już miesiąc odkąd stosuję ten krem i muszę przyznać, że jestem z niego naprawdę zadowolona. Zauważyłam już poprawę stanu mojej skóry na twarzy. Niedoskonałości nie są już tak mocno widoczne, jak wcześniej, co mnie ogromnie ucieszyło. Myślę, że gdy będę jeszcze stosować ten krem, to może niedoskonałości całkiem znikną z mojej twarzy. Poleciłam ten krem mojej koleżance, która również ma problemy z cerą. Jej też powinien on pomóc. Ja jestem naprawdę z niego zadowolona i napewno nie zamieniłabym go na żaden inny. Ten krem jest warty polecenia i przede wszystkim stosowania. W słoiczku zostało mi jeszcze trochę kremu.

Pojechałam jeszcze do tej samej drogerii, by móc dokupić sobie jeszcze jeden słoiczek tego wspaniałego kremu. Myślę, że nie będę już korzystać z innych kremów, gdyż ten jest najlepszy. Jego cena też jest dosyć przystępna, więc naprawdę cieszę się, że ekspedientka w drogerii mi go poleciła. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: