Wiszące szafki do lazienki

Urządzanie łazienki, zwłaszcza w małym mieszkaniu w bloku, to nie lada wyzwanie, dlatego nie trudno o popełnienie błędu. Jednak wbrew pozorom, wnętrze niewielkiej łazienki może być piękne i funkcjonalne. Oczywiście pod warunkiem, że użyjemy sprytnych trików i kupimy odpowiednie szafki. Mam teraz duże wyzwanie, remontuję swoja malutką łazienkę w bloku.

Szafka wisząca do mojej łazienki

szafka łazienkowa wisząca 60 cmDo remontu łazienki zatrudniłam firmę remontową. W małej łazience każdy centymetr jest na wagę złota, więc na wstępie firma zrobiła funkcjonalny projekt. Najlepszym rozwiązaniem okazała się szafka łazienkowa wisząca 60 cm. Szafki wiszące to praktyczny dodatek zarówno w małej łazience, jak i w przestronnym salonie kąpielowym. Do mojej małej idealnie się nadawały i wpasowywały w małą przestrzeń. Niewłaściwie dobrane meble łazienkowe to bardzo często problem w małych łazienkach. Najlepiej kupić minimalistyczne, delikatne szafki wiszące niż masywne, ciężkie regały itp. Do mojej łazienki firma zamówiła białe szafki wiszące z elementami jasnego drewna. Jedna z szafek miała lustro. Lustro to element absolutnie niezbędny w każdej łazience, a wybierając szafkę wiszącą z lustrem, zyskujemy dodatkowy poręczny schowek. W środku szafki miały wygodne półki, na których mogłam poustawiać kosmetyki i inne akcesoria. Szafki były wykonane z drewna i zabezpieczone specjalistycznymi laminatami. Chroniły one szafki przed częstymi zmianami temperatury i wysokim poziomem wilgotności. Były dostosowane do warunków panujących w łazience.

Moja malutka po remoncie wyglądała nowocześnie, bardzo oryginalnie. Białe szafki i ściany sprawiły, że wyglądała na przestronną. Byłam bardzo zadowolona z końcowego efektu. Wiszące szafki okazały się bardzo praktyczne a zarazem ładne.


Opublikowano

w

przez

Tagi: