Sprzedaż nawozów naturalnych do drzew owocowych

Razem z moim mężem prowadzę sklep ogrodniczy. Oboje znamy się na uprawie róslin, więc ułatwia to nam z pewnością pracę. Umiemy też klientowi doradzić dobry produkt do pielęgnacji i ochrony roślin. Ostatnio wprowadziliśmy nowe nawozy do drzewek, które są wysokiej jakości. 

Oferta nawozów naturalnych do drzew owocowych

nawozy naturalne do drzew owocowychMamy oczywiście nadzieję, że klienci z miłą chęcią będą kupowali nasze nowe produkty. Tymi nowościami są nawozy naturalne do drzew owocowych. Są one w różnej postaci, zarówno w płynie, jak i w proszku. Wystarczy tylko zmieszać je z ziemią, gdy sadzimy nowe drzewka. Jeżeli chodzi o drzewka, które już rosną w ogrodzie, to wystarczy tylko podsypać, lub podlać drzewka. Dzięki tym nawozom rośliny rosną lepiej, a także ziemia jest bardziej żyzna. W miarę możliwości wychodzimy naprzeciw naszym klientom, więc staramy się tak dopasować ceny, by każdego było stać na zakup naszych produktów. Zrobiliśmy nawet specjalną reklamę naszych nowych nawozów, by przyciągnąć większą ilość klientów. Oczywiście każdemu bardzo profesjonalnie doradzimy jakie konkretnie nawozy wybrać. Jesteśmy też w stanie dokładnie poinstruować naszych klientów, jak dokładnie je stosować. Mamy w swojej ofercie zarówno małe nawozy, jak i duże, więc naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Liczy się oczywiście to, by jak najwięcej klientów odwiedzał nasz sklep ogrodniczy. Zazwyczaj klienci nas chwalą i doceniają, że stale uzupełniamy ofertę o nowe produkty.

Zauważyliśmy wysoki popyt na nasze nowe nawozy, co ogromnie nas ucieszyło. Przychodzą do nas zarówno amatorzy uprawy roślin, jak i profesjonalni ogrodnicy. Prosimy klientów, by przyszli do nas za kilka tygodni, by pochwalić się efektami stosowania nawozów. Myślimy, że one zdziałają cuda w każdym ogrodzie. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: