Kupno kolorowych rolet okiennych

Już niedługo na świat miało przyjść moje pierwsze dziecko. Kiedy tylko dowiedziałam się, że udało mi się zajść w ciąże, od razu zabrałam się za urządzanie pokoju dla niego. W momencie gdy do rozwiązania ciąży pozostało już tylko kilka tygodni, miałam już prawie wszystko gotowe. W ostatniej chwili uznałam jednak, że dobrze byłoby zamontować w oknach tego pokoju rolety.

Poszukiwania pięknych, kolorowych rolet okiennych

kolorowe rolety okienne - gdyniaWiedziałam, że mogą się one przydać. Szczególnie, gdy w ciągu dnia będę chciała uśpić dziecko. Chciałam, aby pasowały one do wystroju wnętrza pokoju mojego dziecka. Były mi więc potrzebne kolorowe rolety okienne – Gdynia to miejscowość w której bez problemu znalazłam bardzo dobrze zaopatrzony w takie produkty sklep. Wybrałam się tam w wolnej chwili i dosyć szybko znalazłam piękne rolety materiałowe. Wiedziałam, że takie rolety będą łatwe w utrzymaniu czystości, a przy tym będą bardzo dobrze absorbować światło słoneczne, dzięki czemu wnętrze pokoju dziecka nie będzie się zbytnio nagrzewało. Bardzo mi się w tych roletach spodobało również to, że posiadały bezinwazyjny, prosty montaż. Wystarczyło je przymocować do ramy okiennej. Dla wygody można było również zamontować do nich prowadnice, dzięki czemu rolety ściśle przylegały do szyby nawet wtedy, gdy okno było uchylone. To świetne rozwiązanie, szczególnie latem, gdy często wietrzy się mieszkanie.

Po powrocie do domu od razu zabrałam się za montaż rolet. Po chwili były one już zamontowane. Byłam z nich bardzo zadowolona, ponieważ były proste w obsłudze (wystarczyło pociągnąć za sznurek w odpowiednią stronę). Kiedy dziecko przyszło na świat bardzo często ich używałam i przyznam szczerze, że nie wyobrażam sobie, że miałabym ich nie mieć. Są praktyczne, wytrzymałe i solidne.


Opublikowano

w

przez

Tagi: