Kolorowe naklejki na ścianę

Urządzenia pokoju dziecka jest z pewnością miłym i też kreatywnym zadaniem, bez względu na jego wiek. Ważne są nie tylko kolory ścian czy wybór podstawowych mebli, ale równie oświetlenie i dekoracje, a tu jest wiele możliwości.

Jakie są rodzaje naklejek naściennych?

naklejki na ścianę dla dzieciPokój dziecka powinien, przede wszystkim, być bezpieczny i urządzony stosownie do wieku. W przypadku najmłodszych dzieci, rodzice najczęściej decydują się na minimalizm, czyli najważniejsze meble i dużo przestrzeni do zabawy. Im starsze dziecko, tym więcej mebli, ale też więcej dekoracji. Do elementów ozdobnych najczęściej są zaliczane obrazy, półki z figurkami czy ciekawe lampy stojące. Jednakże jeżeli chodzi o ściany, to przeważnie większość osób ogranicza się do ich pomalowania lub przyklejenia tapety. A szkoda, gdyż dzisiaj mamy znacznie więcej możliwości niż jeszcze kilka lat temu. Przede wszystkim, dostępne są naklejki na ścianę dla dzieci, które idealnie pasują do każdego wystroju, dzięki szerokiemu wyborowi. W sprzedaży znajdziemy naklejki standardowe płaskie z błyszcząca lub matową powierzchnią albo wypukłe. Obecnie szczególnie modne są te drugie, gdyż dzięki wykonaniu ze specjalnej pianki, stwarzają wrażenie trójwymiarowych. Każda z nich jest z tyłu pokryta specjalnym klejem, który świetnie się trzyma ściany, tapety czy szkła, zatem sprawdzi się w różnych miejscach. Jeżeli natomiast chodzi o ich formę, to mogą przedstawiać postacie z bajek, filmów, zwierzęta czy rośliny. Niektóre firmy są nawet w stanie wykonać naklejki na indywidualne zamówienie.

Z pewnością wszystkie dzieci będą zachwycone możliwością naklejania na ścianę naklejek z ulubionymi bohaterami, tym bardziej, że nie brudzą one powierzchni. Można je łatwo przykleić, a potem odkleić bez klejących śladów na ścianie. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: